Pomorskie.travel
Międzynarodowy festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych  FETA
Data wydarzenia:
OD: 13-07-2017
DO: 16-07-2017
Miejsce:

Międzynarodowy festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA

Zapraszamy na 21. edycję Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA.

Festiwal FETA po raz pierwszy odbył się w 1997 roku, w trakcie obchodów 1000-lecia Gdańska. Odniósł tak duży sukces artystyczny i frekwencyjny, że stał się wydarzeniem corocznym, bardzo szybko awansując do polskiej czołówki największych i najważniejszych festiwali teatrów plenerowych.

13-16.07.2017 r.

Gdańsk, Stare Przedmieście i Dolne Miasto

Centrum Festiwalowe I - Plac Wałowy [A] sprzedaż gadżetów

Centrum Festiwalowe II - ul. Kurza [B]

Program imprezy:

Czwartek, 13.07.2017

20.00 - Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA - Plac Wałowy [A]

22.00 - Teatr Feta "Mene, tekel, fares" / Polska, Gdańsk / 30 min - dziedziniec Akademii Sztuk Pięknych / dla dorosłych [A1]

23.00 - Markeliñe "Carbón Club" / Hiszpania, Kraj Basków / 60 min - plac pod Bastionem Św. Gertrudy / dla dorosłych [A2]

20.00-00.00 - FOTO FETA - wystawa fotografii - Plac Wałowy [A]

Piątek, 14.07.2017

16.00 - Whalley Range All Stars "Compost Mentis" / Wielka Brytania / 30 min - Plac Wałowy [A]

16.00 - Teatr Porywacze Ciał "Hultaje" / Polska, Poznań / 50 min - ul. Łąkowa 39/44, okolice LPP [B1]

17.00 - Muzikanty "Objazdowe nieme kino" / Polska, Gliwice / 60 min - Plac Wałowy [A]

17.00 - Mimbre "Wondrous Strange" / Wielka Brytania / 45 min - boisko, Reduta Wilk [B2]

18.00 - Markeliñe "Andante" / Hiszpania, Kraj Basków / 50 min - start: dziedziniec ASP [A1]

18.00 - De Jongens "The Passifists" / Holandia / 60 min - plac między ul. Kurzą a Szczyglą [B3]

19.00 - Whalley Range All Stars "Compost Mentis" / Wielka Brytania / 30 min - Plac Wałowy [A]

19.00 - Teatr PIAN "Przejście" / Polska, Gdańsk / 40 min - plac, ul. Dobra [B4]

19.00 - The Primitives "Three of a Kind" / Belgia - Walonia-Bruksela / 35 min - boisko, ul. Dolna Brama [A3]

20.00 - Muzikanty "Objazdowe nieme kino" / Polska, Gliwice / 60 min - Plac Wałowy [A]

20.00 - Teatr FETA "Gość z planety 326" / Polska, Gdańsk / 30 min - start: Plac Wałowy [A]

20.00 - Mimbre "Wondrous Strange" / Wielka Brytania / 45 min - boisko, Reduta Wilk [B2]

21.00 - The Primitives "Three of a Kind" / Belgia - Walonia-Bruksela / 35 min - Plac Wałowy [A]

21.00 - De Jongens "The Passifists" / Holandia / 60 min - plac między ul. Kurzą a Szczyglą [B3]

21.00 - Teatr Porywacze Ciał "Cykliści" / Polska, Poznań / 60 min - ul. Łąkowa, Wróbla, Radna, Reduta Wyskok / parada [B5]

22.00 - Teatr Razem & Remont Pomp "Oni" / Polska, Gdańsk / 30 min - ul. Łąkowa 35/38, dziedziniec Królewskiej Fabryki Karabinów [B5]

22.00 - Muzikanty "Objazdowe nieme kino" / Polska, Gliwice / 60 min - Plac Wałowy [A]

22.30 - Markeliñe "Carbón Club" / Hiszpania, Kraj Basków / 60 min - plac pod Bastionem Św. Gertrudy / dla dorosłych [A2]

23.00 - Biuro Podróży "Silence. Cisza w Troi" / Polska, Poznań / 60 min - boisko, ul. Jałmużnicza / dla dorosłych [B6]

16.00-00.00 FOTO FETA - wystawa fotografii - Plac Wałowy [A]

Sobota, 15.07.2017

15.00 - Teatr Barnaby "Tymoteusz wśród ptaków" / Polska, Gdańsk / 40 min - Plac Wałowy [A]

15.00 - Teatr FETA "Gość z planety 326" / Polska, Gdańsk / 30 min - plac, ul. Dobra [B4]

16.00 - Whalley Range All Stars "Compost Mentis" / Wielka Brytania / 30 min - Plac Wałowy [A]

16.00 - The Primitives "Three of a Kind" / Belgia - Walonia-Bruksela / 35 min - boisko, ul. Dolna Brama [A3]

16.00 - Mimbre "Wondrous Strange" / Wielka Brytania / 45 min - boisko, Reduta Wilk [B2]

17.00 - Muzikanty "Objazdowe nieme kino" / Polska, Gliwice / 60 min - Plac Wałowy [A]

17.00 - Leo Bassi "Pato Gigante" / Włochy / 60 min - Reduta Wyskok [B7]

18.00 - Whalley Range All Stars "Compost Mentis" / Wielka Brytania / 30 min - Plac Wałowy [A]

18.00 - Teatr PIAN "Przejście" / Polska, Gdańsk / 40 min - plac, ul. Dobra [B4]

18.00 - Teatr Gry i Ludzie "Steampunk parade" / Polska, Katowice / 40 min - ul. Łąkowa, ul. Kieturakisa, Reduta Wyskok; Dolne Miasto / parada [B5]

19.00 - Muzikanty "Objazdowe nieme kino" / Polska, Gliwice / 60 min - Plac Wałowy [A]

19.00 - The Primitives "Three of a Kind" / Belgia - Walonia-Bruksela / 35 min - dziedziniec ASP [A1]

19.00 - Markeliñe "Andante" / Hiszpania, Kraj Basków / 50 min - start: ul. Śluzy [B6]

20.00 - Compagnie Une de Plus "Trois" / Francja / 35 min - boisko, ul. Dolna Brama [A3]

20.00 - Mimbre "Wondrous Strange" / Wielka Brytania / 45 min - boisko, Reduta Wilk [B2]

20.00 - Teatr Szczęście "Ale cyrki" / Polska, Kraków / 60 min - dziedziniec ASP [A1]

21.00 - Muzikanty "Objazdowe nieme kino" / Polska, Gliwice / 60 min - Plac Wałowy [A]

21.00 - Teatr Gry i Ludzie "Steampunk parade" / Polska, Katowice / 40 min - ul. Łąkowa, Kieturakisa, Reduta Wyskok; Dolne Miasto / parada [B5]

22.00 - Leo Bassi "Utopia" / Włochy / 70 min - plac, ul. Fundacyjna / dla dorosłych [B8]

23.00 - Biuro Podróży "Silence. Cisza w Troi" / Polska, Poznań / 60 min - boisko, ul. Jałmużnicza / dla dorosłych [B6]

23.00 - Animal Religion "Indomador" / Hiszpania, Katalonia / 55 min - plac pod Bastionem Św. Gertrudy / dla dorosłych [A2]

15.00-00.00 - FOTO FETA - wystawa fotografii - Plac Wałowy [A]

Niedziela, 16.07.2017

15.00 - TeART "RUBLOW" / Polska, Gdańsk / 60 min - okolice Kamiennej Śluzy [B9]

16.00 - Whalley Range All Stars "Compost Mentis" / Wielka Brytania / 30 min - Plac Wałowy [A]

16.00 - De Jongens "The Passifists" / Holandia / 60 min - plac między ul. Kurzą a Szczyglą [B3]

16.00 - The Primitives "Three of a Kind" / Belgia - Walonia-Bruksela / 35 min - boisko, ul. Toruńska [B10]

16.30-20.00 - Teatr Szczęście "Klaun Feliks" / Polska, Kraków / 210 min - Plac Wałowy [A]

17.00 - Leo Bassi "Pato Gigante" / Włochy / 60 min - plac, ul. Fundacyjna [B8]

18.00 - Muzikanty "Objazdowe nieme kino" / Polska, Gliwice / 60 min - Plac Wałowy [A]

18.00 - Markeliñe "Andante" / Hiszpania - Kraj Basków / 50 min - start: ul. Śluzy [B6]

18.30 - Teatr Barnaby "Legendy gdańskie w marionetkach" / Polska, Gdańsk / 40 min - Plac Wałowy [A]

19.00 - Whalley Range All Stars "Compost Mentis" / Wielka Brytania / 30 min - Plac Wałowy [A]

19.00 - Akhe "L'écume des jours" / Rosja / 60 min - ul. Reduta Wyskok [B7]

20.00 - Muzikanty "Objazdowe nieme kino" / Polska, Gliwice / 60 min - Plac Wałowy [A]

20.00 - The Primitives "Three of a Kind" / Belgia - Walonia-Bruksela / 35 min - boisko, ul. Toruńska [B10]

20.00 - De Jongens "The Passifists" / Holandia / 60 min - plac między ul. Kurzą a Szczyglą [B3]

21.00 - Compagnie Une de Plus "Trois" / Francja / 35 min - boisko, ul. Dolna Brama [A3]

21.00 - Teatr Novogo Fronta "Causa Fatalis" / Czechy / 60 min - boisko, ul. Jałmużnicza [B6]

22.00 - Animal Religion "Indomador" / Hiszpania, Katalonia / 55 min - plac pod Bastionem Św. Gertrudy / dla dorosłych [A2]

22.00 - Theater Anu "Ovid's Dream" / Niemcy / 180 min - Reduta Wilk [B11]

15.00-00.00 FOTO FETA - wystawa fotografii - Plac Wałowy [A]

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Podziel się na: